Loga, design

Co je vlastně logo?

Logo je grafický prvek, který ztvárňuje a jednoznačně identifikuje firmu. Je to tedy grafický symbol, který by měl leccos vypovědět o Vaší firmě a přitom být snadno zapamatovatelný. Dobré logo je základ pro úspěšnou propagaci Vaší firmy.

Každé firemní logo musí splňovat náročné technické parametry, které vycházejí hlavně z nutnosti používat loga v mnoha variantách. Z grafického hlediska musí být loga originální, jednoduchá a přitom výstižná. Kvalitní tvorba loga je pro prezentaci Vaší firmy nutností.

Kvalitní logo Vás odliší od konkurence

Firemní loga vystihují celkový charakter společnosti, ale také upoutávají pozornost a posilují firemní image. Logo je proto jedním z nejpoužívanějších grafických prvků (v reklamě, na webu, na reklamních firemních předmětech atd.). Kvalitní firemní logo (logotyp) Vás dokáže odlišit od konkurence a umožní nezaměnitelnou identifikaci právě Vaší firmy. Úderná firemní loga zajistí, že právě Vaši společnost si lidé zapamatují. Když se budou rozhodovat, je obrovská šance, že půjdou právě k Vám.

Vaše firemní značka v ideálním případě rozšiřuje okruh potenciálních zákazníků a partnerů, kteří dají na první dojem z Vašeho podniku. Správně zvolené logo může být základem pro vytvoření loajality mezi vaším podnikem a potenciálními zákazníky a poskytuje profesionální vzhled vybudovaného podniku. I s malou myšlenkou a tvořivostí může Vaše logo rychle a graficky vyjádřit četné pozitivní atributy Vašeho obchodu.
(zdroj ipodnikatel.cz)

Zde si můžete prohlédnout některá realizovaná loga.
disco Ďábelská huť - LIBEREC
KJUS - uncompromising skiwear. Zastoupení pro ČR a SR.
Ubytování v Jizerských horách - Bedřichov
© 2008 2IMAGE