Samolepy, papíry ...

Velkoplošný digitální tisk umožňuje potiskovat širokou škálu papírů, samolep a dalších materiálů pro reklamu. Nejčastěji tiskneme na samolepy, které se používají například k nalepení na plastové cedule, billboardy nebo pro reklamní polep vozidel.

Na vozidla se dnes hojně využívá polep lité fólie, která umožňuje ohýbání a natahování, takže můžeme provést například celopolep automobilu, kdy polepíme prakticky veškeré vnější části vozidla vč. např. nárazníků a prolisů. Tato folie je výrazně dražší nežli běžně používané monomer či polymer folie, které slouží k lepení na rovné plochy jako např. billboardy či poutače.

Papír se nejvíce používá pro tisk billboardů, vzhledem k nižší ceně a pohodlnému výlepu a nepříliš velkému důrazu na kvalitu.

Na tiskárně Mutoh ValueJet 1604 či Efi Vutek H2000 Pro jsme schopni vytisknout i malé samolepky, štítky apod. ve velmi dobrém rozlišení a to až 1440 dpi v kvalitě fototisku. I ty to malé samolepky se dají oříznout na libovolný formát a tvar dle přání zákazníka.

Všechny tyto tisky se dají laminovat, což zvyšuje jejich odolnost a trvanlivost.

V galerii si prohlédněte ukázky prací.

disco Ďábelská huť - LIBEREC
KJUS - uncompromising skiwear. Zastoupení pro ČR a SR.
Ubytování v Jizerských horách - Bedřichov
© 2008 2IMAGE